For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Imobilare Ambjente Biznesi

🏗️SHITET HOTELI GOLEM

1,500,000 €

  • 🏗️SHITET HOTELI GOLEM
  • 🏗️SHITET HOTELI GOLEM
Përshkrimi
Çmimi : 1,500,000 €
Data : Janar 26, 2022
Vendndodhja : Shqipëri

🏗️ SHITET HOTELI 2 KATESH

✔️– Ka nje projekt prej 6 katesh me leje rinovuese nga vete pronari

🚩– Objekti ka nje siperfaqe prej 780m2 per kat.

🧭* Siperfaqja totale e truallit eshte 2040 m2.

➡️* Kati i pare eshte i paisur me:

✅Kuzhine

✅Restorant

✅Holl te madh

✅Ka edhe Market ansore Hotelit

✔️* Kati i 2 ka 20 dhoma te kompletuara.

⚜️Tersisht Funksional ⚜️

📃* Hoteli dhe vendi jane te gjitha te paisura me certifikate pronesie dhe me leje ndertimi.

🌅* Vendodhja 200 metra larg nga bregdeti ,

📍Adresa:Golem Kavaje

🤝Jeni te mirepritur per cdo diskutim me te detajshem !

📲– Per cdo interesim kontaktoni ne :

0695509143

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages