For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

AGJENT SHITJESH TELEFONIK | SHITJE MAKINA ONLINE ( ne gjuhen italiane )

1 Lek

  • AGJENT SHITJESH TELEFONIK | SHITJE MAKINA ONLINE ( ne gjuhen italiane )
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Dhjetor 29, 2021
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Auto1 Group është Lider në Europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura.

Për selinë e saj në Tiranë Auto1 Group po kërkon “Agjent Shitjesh Telefonik | Shitje Makina Online” (ne gjuhen italiane)

Detyrat:

•Te krijoje dhe menaxhoje nje portofol klientesh (shitje dhe kontakte nepermjet telefonit, email etj);

• Konsulence e vazhdueshme telefonike me klientet per te rritur shitjet dhe customer sadifaction;

• Kontakt me kliente qe jane te interesuar per produktin ose sherbimin qe i ofrojme (makinat)

Kerkesat:

• Përvoja e mëparshme në rolin e shitjes, mundësisht me telefon

• Zotërim shumë i mirë i gjuhës italiane

• Aftësi komerciale,

• Disponibilitet full time

Cfare ofrojme:

• Kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi;

• Paga fikse 550 EURO/NETO + Variabile Bonus mujor deri ne 500 EURO/NETO;

• Kurse trajnimi te paguara;

• Mundësi konkrete për rritje profesionale në një kontekst shumë meritokratik dhe ndërkombëtar.

• Ambient pune komod me prespektiva shume te larta

• Staf miqesor dhe motivues

Orari: Me kohë të plotë,

Vendi i punës: Bulevardi “Gjergj Fishta”, Qendra Alpas, Tiranë

ju lutemi dërgoni CV tuaj në italisht në adresën e -mail: selezione.albania@auto1.com

Kontakt + 355 67 503 91 22

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages