For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Imobilare Shtepi me Qera

Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje 💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m² Durres

400 €

  • Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje 💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m² Durres
  • Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje 💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m² Durres
  • Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje 💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m² Durres
  • Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje 💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m² Durres
  • Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje 💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m² Durres
  • Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje 💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m² Durres
  • Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje 💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m² Durres
  • Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje 💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m² Durres
  • Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje 💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m² Durres
Përshkrimi
Çmimi : 400 €
Data : Mars 7, 2020
Vendndodhja : Shqipëri

Apartament 2+1+bllk per qera ose shitje

💶Qira: 400 Euro/muaj Shitje: 1000 Euro/m²

📌Ish Stacioni i Trenit, Durres

⭕️Apartamenti ndodhet në katin e 9-të të një pallati 12 katësh me ashensor 📐Sipërfaqe 124 m²

🛏2 Dhoma

🛋Sallon

🍽Kuzhinë

🔹2 Tualete

🔹Koridor

🔸Ballkon • Apartamenti është i organizuar në: sallon, kuzhinë , 2 dhoma gjumi ,koridor, 2 tualete+vaske me vete , ballkon me xham te mbyllur dhe pamje të mrekullueshme nga deti dhe pamje nga qendra e qytetit •I mobiluar modern me të gjitha paisjet e nevojshme,në gjëndje të mirë

•Sistem ngrohje-ftohje

Magazinë personale tek shkallët e pallatit

Në proçes hipotekimi ☎️ Kontakto tani në nr: +355 69 88 38 662

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages