For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Audi A8 Long 4.2 TDI Quattro – Super Full

38,500 €

  • Audi A8 Long 4.2 TDI Quattro – Super Full
  • Audi A8 Long 4.2 TDI Quattro – Super Full
  • Audi A8 Long 4.2 TDI Quattro – Super Full
Përshkrimi
Çmimi : 38,500 €
Data : Shkurt 7, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2015 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 120 000 – 129 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:Kafe Prodhuesi:Audi Modeli:A8

Shitet Audi A8 Long 4.2 TDI Quatrro ( 283 kW )

8-speed automatic transmission for four-wheel drive

Opsione :

– sediljet e perparme me ventilim dhe masazh + rregullime elektrik dhe memorje

– Sedilje inividuale mbrapa + elektrike dhe me masazh + ftohje dhe ngrohje + memorje

– Rear Seat entertaiment + 2 DVD player mbrapa

– TV dhe DVD player

– BOSE Surround Sound

– Kamera 360° + sensore

– Dyer me thithje

– Tavan Kamoshi

– Tavan xhami

– Disqe 20 “

– MMI navigation plus with MMI touch®

– Timon multifunksional me 3 krah

– Perde per pjesen e pasme

dhe shume opsione te tjera . Makina eshte ne super gjendje, sa i jane nderruar disqe frenash dhe ferrota + alkole frenash .

Te gjitha sherbimet te AUDI DE dhe Audi albania

Makina jepet edhe me financim / leasing

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages