For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

BENC REXHINA S320 CDI OKAZION

2,900 €

  • BENC REXHINA S320 CDI OKAZION
  • BENC REXHINA S320 CDI OKAZION
  • BENC REXHINA S320 CDI OKAZION
Përshkrimi
Çmimi : 2,900 €
Data : Shkurt 6, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2005 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 35 000 – 39 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:Blu Prodhuesi:Mercedes-Benz Modeli:S 320

Makina eshte super full me te gjitha opsionet e mundshme qe ka benci S class

Pilot automatik dhe limitator shpejtesie

Serdilje elektrike levizje me buton dhe me memorie per pozicion ngrohje ftohje dhe masazh pulse

Baxho siper me hapje mbyllje elktrike

Sensor origjonal parkimi para dhe mbrapa super funsional sidomos ketu ne tirane

Sallon lekure super i paster pa asnje gervishje

Tapiceria super

Gomat 90% me disqet alumini 17 origjonalet

Klima bi zonale ne gjendje super

Bagazh me hapje me buton ne celes dhe ne kabin

Hapje mbyllje me pult modern si bencat e fundit e ka vet origjonale

Matorri, kamjo, amortizatoret me ajer ne gjendje super

Makina eshte mbajtur ne parking privat

Dokumentat te paguara deri ne 10 janar 2023

Shitet per arsyje emigrimi me cmim te dikutueshem

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages