For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Makina Makina ne shitje

BENZ W204.

8,200 €

  • BENZ W204.
  • BENZ W204.
  • BENZ W204.
Përshkrimi
Çmimi : 8,200 €
Data : Shkurt 6, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

iti: 2010 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 190 000 – 199 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Zezë Prodhuesi:Mercedes-Benz Modeli:C 200

Data e prodhimit : 07/2010

C200 nafte, 136/kuaj fuqi.

194.000km

Euro5 Bluefficiency.

Opsione :

– Avantgarde ; kambio automatike 5G

– Sediljet para me ngrohje + fryrje tek shoferi.

– Sensor parkimi para-mbrapa origjinal

– Sedilje gjysem cope gjysem lekure me levizje elektrike.

– Navi i vogel me AUX + Bluetooth.

– Komanda ne timon + Cruise control (autopilot)

– Pasqyrat modeli i ri me palosje automatike dhe antiverbuese (erresohen kur ka drita te forta mbrapa)

-Disqe 17 ‘ Avantgarde origjinale.

-Dritat LED perpara.

– Xhama te zinj mbrapa 90% me certifikate 5vjeçare ( dhe 4 vite akoma)

Makina ka nje konsum 5.2l / 100km ne autostrade dhe nuk i kalon 10l /100km ne trafik te renduar.

Sherbimet qe i jane bere se fundmi jane vaj filtra motorri ;

2 kembe motorri ; gominat para mbrapa.

Ka targa shqiptare, taksa te paguara deri ne korrik dhe kolaudim deri ne janar 2024.

Makina eshte e imja personale prej 2 vjetesh , e shes sepse dua te kaloj ne makine më familjare.

Çmimi i diskutueshem nga afer.

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages