For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Bmw 730 Black Perl !! Full Extra

6,500 €

Përshkrimi
Çmimi : 6,500 €
Data : Shkurt 7, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2005 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 250 000 – 299 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Zezë Prodhuesi:BMW Modeli:730

Bmw 730 Naftë Viti 2005 Full Extra :

-Injatorët e bom te 6 te ri me vlerë 600 €

-Targë e Zgjedhur me vlerë 200€

-Kilometra Origjinale 252 Mij Km dhe vetem 2 perdorues ne Shqiperi

-Vaj/Filtra te nderrum

-Telefon Blututh Bmw

-Dyer me Thithje

-Drita Xenon Origjinal

-Cd/Bagazhier/Bord Map

-Xhamat e Zi te rregullt bashke me Çertifikatën nga Dpshtr

-Sedile me Ngrohje / Lekure e zeze ne super gjendje me te gjitha komandat

-Sobë me telekomandë

-2 Çelsa Bmw

-Perde Origjinale Bmw me komandë

-Baxha Xhami

-Timon me porosi

-Motorri ne gjendje shume te mirë i pa demtuar dhe mund ta kontrolloni ku te doni

( Vetem Shitet,nuk Pranoj Nderrim)

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages