For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

C300 4 MATIC 2012 BENZIN/GAZ

13,690 €

  • C300 4 MATIC 2012 BENZIN/GAZ
  • C300 4 MATIC 2012 BENZIN/GAZ
  • C300 4 MATIC 2012 BENZIN/GAZ
Përshkrimi
Çmimi : 13,690 €
Data : Shkurt 7, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2012 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 190 000 – 199 999 Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Gjelbër Prodhuesi:Mercedes-Benz Modeli:C 30 AMG

C300 4 Matic viti 2012 Benzin/Gaz

Super full. AMG Package nga fabrika.

Impiant gazi Prins 2021(vlere 1600€, garanci pa limit km). Perdorur vetem 8000km ne Shqiperi.

-196.000km (origjinale, mundesi verifiimi).

-Motor V6 (2996cc) pa takse lluksi.

-AMG package fabrike origjinale (look,disqe,marmita Amg me zhurme origjinale)

-Timon AMG i 2016 me marsha +/-, me dridhje dhe levizje elektrike

-Gomat te 4 te reja

-Sensor parkimi para e mbrapa + kamer parkimi

-Sedilje elektrike + memorie + ngrohje

-Blind spot Assist Plus, Day lights

-Lane Assist (dridhet timoni ne vijat e bardha)

-Run Flat Indicator

-Frenim semafor, Auto HOLD

-Navigator(update harta Europe 2021) DVD, Bluetooth tel,bluetooth music,AUX, USB, Memory Card

-Xhama te zinj

-Full Panorama

-Xenon/Bi-Xenon inteligjent, kthehen sipas reuges

-Dritat e gjata automatike

-Pasqyra fotokromatike (antiverbuese)

-Sensor drite/shiu + presionit gomave

-Music System HARMAN KARDON Logic 7

Full service sapo bere (vaj filtra motor+ kambio, kandelet NGK, diskofrenat Brembo dhe ferrotat e reja, 4 gomat e reja, etj me vlere 2200EUR

Makina ka siguracion Full Kasko deri Qershor 2022 (mbulon cfardolloj demi, edhe gervishtjet ne parkim, vjedhje, djegie, aksidente).

Nuk ka nevoje per asnje sherbim.

Shitet per arsye kalimi makin tjeter. Makines i jane bere gjithe sherbimet dhe justifikon cmimin e vendosur. Mund te verifikohen.

MUNDESI NDERRIMI

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages