For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Imobilare

Currilat, Durres!! SUPER APARTAMENT

153,800 €

  • Currilat, Durres!! SUPER APARTAMENT
  • Currilat, Durres!! SUPER APARTAMENT
  • Currilat, Durres!! SUPER APARTAMENT
  • Currilat, Durres!! SUPER APARTAMENT
  • Currilat, Durres!! SUPER APARTAMENT
  • Currilat, Durres!! SUPER APARTAMENT
Përshkrimi
Çmimi : 153,800 €
Data : Shkurt 20, 2020
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Currilave, Durres.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim dhe disponon nje siperfaqe totale prej 139.8 m2, ku 20.57 m2 jane siperfaqe e perbashket dhe 119.23 siperfaqe e brendshme.

Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Nje koncept i ri i jeteses moderne te rrethuar nga habitati ekologjik.

Perplasja e ajrit te detit me ate te bimeve e ben jetesen ne kete komunitet me te shendetshme.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:

☎ +355 4 222 6005

📞 +355686511111

📧 realestate@immoalbania.com

📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages