For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Imobilare Shtepi me Qera

Jepet me qira apartament 1+1+bllk 💶Çmimi:37,000 leke/muaj 📌 Ish Stacioni Trenit

37,000 Lek

  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk 💶Çmimi:37,000 leke/muaj 📌 Ish Stacioni Trenit
  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk 💶Çmimi:37,000 leke/muaj 📌 Ish Stacioni Trenit
  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk 💶Çmimi:37,000 leke/muaj 📌 Ish Stacioni Trenit
  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk 💶Çmimi:37,000 leke/muaj 📌 Ish Stacioni Trenit
  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk 💶Çmimi:37,000 leke/muaj 📌 Ish Stacioni Trenit
  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk 💶Çmimi:37,000 leke/muaj 📌 Ish Stacioni Trenit
  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk 💶Çmimi:37,000 leke/muaj 📌 Ish Stacioni Trenit
Përshkrimi
Çmimi : 37,000 Lek
Data : Shkurt 28, 2020
Vendndodhja : Shqipëri

Jepet me qira apartament 1+1+bllk

💶Çmimi:37,000 leke/muaj 

📌 Ish Stacioni Trenit

⭕️Apartamenti ndodhet në katin e1-re te një pallati ekzistues 4 katesh totalisht te restauruar

📐Sipërfaqe 70 m²

🛏Dhome

🛋Sallon

🍽Kuzhinë

▫️Tualet

🔹Koridor

🔸Ballkon

• Apartamenti është i organizuar në: soxhorno dhe kuzhinë, dhome gjumi ,koridor, tualet dhe ballkon

•Ofrohet i mobiluar shume mire , kondicioner

•Vend parkim

•3 Muaj paradhenie

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages