For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Imobilare Shtepi me Qera

Jepet me qira apartament 1+1+bllk Çmimi:380 Euro/muaj Bulevardi Zogu i Pare

380 €

  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk Çmimi:380 Euro/muaj Bulevardi Zogu i Pare
  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk Çmimi:380 Euro/muaj Bulevardi Zogu i Pare
  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk Çmimi:380 Euro/muaj Bulevardi Zogu i Pare
  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk Çmimi:380 Euro/muaj Bulevardi Zogu i Pare
  • Jepet me qira apartament 1+1+bllk Çmimi:380 Euro/muaj Bulevardi Zogu i Pare
Përshkrimi
Çmimi : 380 €
Data : Shkurt 28, 2020
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Jepet me qira apartament 1+1+bllk

Çmimi:380 Euro/muaj

Bulevardi Zogu i Pare

Apartamenti ndodhet në katin e 10 -të , të një pallati të ri me 2 ashensor, 11 Katesh ☑️

Sipërfaqe70 m²

Dhome

Sallon

Kuzhinë

Tualet

Koridor

Ballkon

• Apartamenti është i organizuar në: sallon dhe kuzhinë,1 dhome gjumi ,koridor, tualet, ballkoni madh .

•Termoizolim

•Kondicioner

•Internet i perfshire ne çmim

•Totalisht i mobiluar

• Preferohen te huaj dhe afatgjate

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages