For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Kerkohet ndihmese kuzhiniere dhe 2 kamarier

1 Lek

  • Kerkohet ndihmese kuzhiniere dhe 2 kamarier
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 6, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Sektori:Restorante/Bare dhe Shitore Lloji i njoftimit:Kërkohet punë Reklamuar nga Kompani Komuna:Tiranë

Ne Yzberisht , Bar Restorant PUSI I SULES kerkon te punesoje nje ndihmese kuzhinjere ( Femer ) dhe 2 kamarier.

Kushtet e punes shume te mira dhe paga e mire.

Per cdo informacion kontaktoni në

Kontakt Whatsaap . 069 98 57707

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages