For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

KERKOJME OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE PER FUSHATE VODAFONE ITALIA

50,000 Lek

  • KERKOJME OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE PER FUSHATE VODAFONE ITALIA
Përshkrimi
Çmimi : 50,000 Lek
Data : Shkurt 28, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

“ÇELËSI I SUKSESIT ËSHTË TA DUASH ATË QË BËN”

.

Me ne puna eshte ndryshe, ndertohet ne baze te bashkepunimit dhe motivimit te skuadres. Duke vendosur fokusin te operatori. Behu pjese e rrjetit me te gjere te call centerave ne Tirane, partner i drejtperdrejte me Vodafone Italia prej 10 vitesh.

BEHU PJESE E SUKADRES TONE 😉

🟢Ofrojme

•Pagesa duke nisur ngA 300 LEKE ORA , dhe  1000 leke kontrata

•Turne part time dhe full time 

• Fundjava pushim

•Ambient pune pozitiv dhe dinamik

🟢Skedulo intervisten tende⬇️

0695488484

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages