For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Mercedes-Benz.Cklass.Automat.Panorama.12

1 Lek

  • Mercedes-Benz.Cklass.Automat.Panorama.12
  • Mercedes-Benz.Cklass.Automat.Panorama.12
  • Mercedes-Benz.Cklass.Automat.Panorama.12
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Dhjetor 29, 2021
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2012 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 150 000 – 159 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Zezë Prodhuesi:Mercedes-Benz Modeli:C 220

Mercedes-Benz.Cklass.220.Cdi.Blue Efficiency.Automat.Panorama

Cmimi 14.500 Euro i negocjushe

Cmimi tani behet 13 050 i pa diskutushem

Sallon lekure

Panorama me hapje..

Me te gjitha letrat e prera deri me D/10/08/2022

Kolaudim ne 2023

E importuar nga jashte..

Te dhenat teknike

Data e pare e regjistrimit.10/12/2012

Kilometra te pershkruara. 155 ORIGJINALE

Lehtesisht te verefikueshme.

Motorr: Nafte me 4 pistona

Kamjo AUTOMAT

Pilot automatik

Ndezja Start&Stop

Key less go

Xhamat e erresuar me certifikate per 5 vite

Fuqija:125. Kw(170.kf)

Konsumi karburantit 6.1/4.3/4.2/(urban/autostrad/total)

Euro B5

Numri dyerve 5

Numri veneve 5

Ngjyre e zeze metalizate

Klima

Radjo CD.AUX

NAVI

Komanda ne timon

Mbeshtetese krahu

Sedilje elektrike

Sediljet e para me memorje

Sediljet e para me ngrohje+ me sistem lambur fryrje cfryrje..

Timon hidraulik

Timoni me memorje..

Sensor parkimi para mbrapa

Gomat shum te mira

Disqe alumini

Fener te leviz’shem sipas terrenit

Dritat automat

Dritat led xenon bi xeno

Xhamat e pare me komandimt elektrik sebashku me pasqyrat

Sinjale ne pasqyr

Hapje qendrore me prekje

Makina eshte shum komode dhe e rehateshme

Makina eshte ne gjendje mjafte te mir,dhe shum e paster. Si jasht edhe brenda

TIP TOP

Dhe seshte e nevojshme te investohet asnje gje..

Per me shum info

Cel: 0685509861

🛑 Nuk bejme nderrim 🛑

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages