For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Mercedes-Benz CLA 250 Turbo( cc1991) AMG line

18,800 €

  • Mercedes-Benz CLA 250 Turbo( cc1991) AMG line
  • Mercedes-Benz CLA 250 Turbo( cc1991) AMG line
  • Mercedes-Benz CLA 250 Turbo( cc1991) AMG line
Përshkrimi
Çmimi : 18,800 €
Data : Dhjetor 29, 2021
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2015 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 130 000 – 139 999 Karburanti: Benzin Targa: Të huaja Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Bardhë Prodhuesi:Mercedes-Benz Modeli:CLA 250

✅Mercedes-Benz CLA 250 ( cc 1991) Turbo Amg Package Fabrike 211 kuaj fuqi , konsum 4.8 autostrad, 6.2 kambinuar, 8.4 ne qytet,E vitit 2015 me 134.000 km origjinale,131.000 km servisi i fundit online tek Mercedes, Mjetit sapo ju nderruan: 4 goma te reja, vaj filtra motorri dhe sistemi frenimit.E sapo ardhur Me dogan te paguar me vleren rreth 3.500 €. CLA esht versioni me i shtrenjt dhe per rrjedhoje permban te gjitha ekstrat e mundshme si p.sh::;;;;;;;;;; Amg Packet brenda dhe jashte, 7G tronic, Euro 6, tavan xhami Panorama ,serdile elektrike+memorje+ngrohje , marshe ne timon, Impjant muzike Harman kardon,Blind Sport(Sinjale rreziku tek pasqyrat),sensor parkimi + kamera,navigator + bagazhier+ tel+ USB+Aux+bluetooth ,pilot automatik+ , sensor shiu dhe drite, fener dhe stopa me led Biksenon me larje qe kthehen sipas timonit , disqe alumini 18 AMG,

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages