For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Mitsubishi Outlander Benzine Automat

6,900 €

  • Mitsubishi Outlander Benzine Automat
  • Mitsubishi Outlander Benzine Automat
  • Mitsubishi Outlander Benzine Automat
Përshkrimi
Çmimi : 6,900 €
Data : Shkurt 7, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2008 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 0 – 4 999 Karburanti: Benzin Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Zezë Prodhuesi:Mitsubishi Modeli:Outlander

CEL: +355699477639

Makina e sapoardhur nga Zvicra

Liber Servisi i rregullt

MITSUBISHI OUTLANDER 2008

☑️ Motorr 2.4 Benzine 4 pistona

☑️ (Motorr i thjeshte i konvertueshem me Gas 100%)

☑️ 200.000 km

☑️ Kambio Automatike 7G

☑️ Sistem Diferenciali 4×4 dhe 2×4

☑️ Xhama te Zinje Origjinal

☑️ Baxha panoramike

☑️ Sensor Parkimi

☑️ Clima Bizone

☑️ Keyless Go

☑️ 2 Celsa

☑️ Keyless Entry

☑️ Cruise Controll

☑️ Pilot Automatik

☑️ Kopjuter bordi

☑️ Fenere Bixenon

☑️ Stopa Led

☑️ Sensor shiu

☑️ Sensor drite

☑️ Larje fenerash

☑️ Sedilje elektrike

☑️ Pasqyra me palosje & antiverbim

☑️ 8 Airbag

☑️ Numri i vendeve 6+1 mund te behet dhe 4+1

☑️ Sedilje me ngrohje

☑️ Dogane e paguar gati per targim.

Makina e sapoardhur nga Zvicra

Liber Servisi i rregullt

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages