For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

OFROJME PUNE OPERATOR CALL CENTER NE GJUHEN ITALIANE

500 €

  • OFROJME PUNE OPERATOR CALL CENTER NE GJUHEN ITALIANE
Përshkrimi
Çmimi : 500 €
Data : Shkurt 28, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

KËRKOJMË 200 OPERATORË TË GJUHËS ITALIANE 

.

OAS CALL po zgjerohet, ne po kerkojme team leader dhe operatore per fushate LUCE GAS/ VODAFONE 

Grupi jone po rritet cdo dite prandaj mundesia per tu bashkuar me ne u jepet te gjithe atyre qe kane deshire 

.

 Nese dhe ti do te vleresohesh sic vetem ne dime ti vleresojme personat ambicioze dhe me deshire per tu rritur apliko tani.

                           ⬇️ KËRKOHET ⬇️

🟢Njohuri te shkelqyera te gjuhes italiane.

🟢Eksperience ne call center (jo e domosdoshme)

🟢Disponibilitetet full time, part-time 

                           ⬇️OFROHET 

🟢Bonus mirseardhje per skuadra mbi 10 persona

🟢Page deri ne 1000 € sipas performances.

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages