For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje

4,200 €

  • Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje
  • Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje
  • Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje
  • Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje
  • Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje
  • Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje
  • Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje
  • Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje
  • Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje
  • Okazion Ford Galaxy 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual Super Gjendje
Përshkrimi
Çmimi : 4,200 €
Data : Mars 7, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Ford Galaxy

📂Viti:Fundi 2008

📂Model Europian(Nga Italia)

📂Motorr 2.0 Naftë TDCi Ekonomik

📂Kambio Manuale Me 6 Marrshe+R

📂Me 189 Mijë Kilometra

📂7 Vendësh

📂Sedilje Cope Ngjyrë E Zezë Shumë E Pastër Dhe Të Rehatshme

📂Sistem ESP,ABS,SRS,TPMS

📂Me Sensora Shiu,Drite Etj

📂Radio Origjinale E Fordit SONY Me CD,AUX,BLUETOOTH,USB Etj

📂4 Xhama Elektrik

📂Xhamat Mbrapa Të Zinj Origiinal Dhe Me Perde Origjinale

📂Pasqyrat Me Palosje

📂Me Fenerë Mjegulle 

📂Dritat Automatike

📁Me Kompjuter Bordi Multi 

Funksional Ford Convers+

📂Komanda Në Timon

📂Me Limitator Shpejtësie

📂Me Klima Me 3 Zona

📂Me Disqe Alumini 17 Dhe Goma Në Gjendje Shumë Të Mira

📂Me Dy Çelësa

_Është Një Makinë Në Gjendje Shumë Të Mirë Motorrike,Gjenerike Dhe Estetike

_Shumë E Rehatshme Dhe E Përshtatshme Për Rrugë Të Gjata

_Makinë Perfekte Familjare Ose Për Punë

_E Gatshme Për Çdo Lloj Prove 

_Cmimi:4200€

Numri Kontaktit:069 202 2666

Vendodhja:Maminas

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages