For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Okazion Mini Cooper 2006 1.6 Benzinë Automat Super Gjendje

4,800 €

  • Okazion Mini Cooper 2006 1.6 Benzinë Automat Super Gjendje
  • Okazion Mini Cooper 2006 1.6 Benzinë Automat Super Gjendje
  • Okazion Mini Cooper 2006 1.6 Benzinë Automat Super Gjendje
  • Okazion Mini Cooper 2006 1.6 Benzinë Automat Super Gjendje
  • Okazion Mini Cooper 2006 1.6 Benzinë Automat Super Gjendje
  • Okazion Mini Cooper 2006 1.6 Benzinë Automat Super Gjendje
  • Okazion Mini Cooper 2006 1.6 Benzinë Automat Super Gjendje
  • Okazion Mini Cooper 2006 1.6 Benzinë Automat Super Gjendje
  • Okazion Mini Cooper 2006 1.6 Benzinë Automat Super Gjendje
Përshkrimi
Çmimi : 4,800 €
Data : Janar 1, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Mini Cooper

📂Viti:2006

📂Model Europian

📂Motorr 1.6 Benzinë 

📂Kambio Automatike TipTronik

📂Me 185 Mijë Kilometra

📂Sedilje Cope Shumë E Pastër

📂Sistem ESP

📂Radio Origjinale E Mini Cooper

📂Me Sensora Shiu,Dritash

📂2 Xhamat Elektrik

📂Me Fenerë Mjegulle

📂Me Kompjuter Bordi

📂Klima Auto 

_Makina Është Me Dy Ngjyra

_Është Një Makinë Në Gjendje Shumë Të Mirë Motorrike,Gjenerike Dhe Estetike

_Makina Është E Doganuar Dhe Gati Për Targa

_E Gatshme Për Çdo Lloj Prove 

_Cmimi:4800€

Numri Kontaktit: 069 821 5056

Vendodhja:Tek Autostrada Tiranë-Durrës 

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages