For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Full Option Super Gjendje

  • Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Full Option Super Gjendje
  • Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Full Option Super Gjendje
  • Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Full Option Super Gjendje
  • Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Full Option Super Gjendje
  • Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Full Option Super Gjendje
  • Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Full Option Super Gjendje
  • Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Full Option Super Gjendje
  • Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Full Option Super Gjendje
  • Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Full Option Super Gjendje
Përshkrimi
Çmimi : 23,000 €
Data : Gusht 11, 2021
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Porsche Cayenne

📂Viti:Fundi I 2010(E Dalë Në Qarkullim në Vitin 2011)

📂Motorr 3.0 Naftë V6

📂Kambio Automatike Me 8 Marrshe

📂Me 183 Mijë Kilometra Origjinale

📂Model Europian(Nga Italia)

📂Sedilje Lëkure Sport Shumë e Pastër

📁Lëvizja E Sediljeve Në Mënyrë Elektrike

📂Sedilje Me Ngrohje Para Dhe Mbrapa

📂Sensora Parkimi Para Dhe Mbrapa

📂Me Sensora Shiu,Dritash,Larje Fenerësh Etj.

📂Fiket Në Trafik

📁Auto Hold

📂Version Sport

📂Me Navi,Bluetooth,Aux,SD Card Etj

📂Klima Automatike Digjitale Me 4 Zona Bizonale 

📁Frenat Me Buton

📁Timon Sport

📂Fenerët Me Led Dhe Me Lupa

📁Stopat Me Pika Led

📂Me Fenera Mjegulle

📂Xhamat Mbrapa Të Zinj Origjinal Fabrike

📂Gomat Pothuajse Të Reja

📂Disqe 21 Origjinale Të Porsche

📂Pasqyra Me Palosje Dhe Me Rezistenca Ngrohjeje

📂Bagazhi Me Hapje Dhe Mbyllje Me Buton

📂Me Komanda Në Timon Dhe Marrshe Në Timon +/-

📂Me Kompjuter Bordi

📂Me Baxho

📁Me Limitator Shpejtësie

📂Me 2 Çelësa

📂Letrat E Paguara Deri Në 2022 Dhe Me Targë Te Përzgjedhur

_Shkurtimisht Është Full Option

_Është Një Makinë Tepër E Mirëmbajtur,E Shpejtë dhe Tepër Komode Në Rrugë

_Makina Nuk Ka Taksë Luksi

_Është Në Gjendje Shumë Të Mirë Motorrike,Gjenerike Dhe Estetike

_E Gatshme Për Çdo Lloj Prove

_Cmimi:23.000€

Numri Kontaktit:069 202 2666

_Kam dhe WhatsApp/Viber

Vendodhja:Tek Autostrada Tiranë-Durrës

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages