For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Passat Gaz&Benzin 2012

9,300 €

  • Passat Gaz&Benzin 2012
  • Passat Gaz&Benzin 2012
  • Passat Gaz&Benzin 2012
Përshkrimi
Çmimi : 9,300 €
Data : Dhjetor 29, 2021
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2013 Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic Kilometrazha: 170 000 – 179 999 Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Bardhë Prodhuesi:VW Volkswagen Modeli:Passat

Shitet pasat benzin gaz viti 2012 dal ne qarkullim ne fund te 2013impjanti gazit i sapomontuar italian me vler 1300€ punon100% me gaz dhe shum mir me nje konsum shum minimal. targuar per her te par ne korrik te 2021 me sallon lekure bezh pa asnje gervishtje ngjyr e bardh pa gervishtjen me te vogel navi i madh android me touch me Bluetooth te integruar(ska nevoj per fisha)serdiljet me ngrohje dhe levizje elektrike. Vaj filtra motorri dhe kamjo te ndrruara me dat 25.8.2021 me vler 500€ 4 gomat te reja me garanci per 35000 km ska nevoj per gjen me te vogel

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages