For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Porsche Cayenne Diesel all black – Perfekte!

27,700 €

Përshkrimi
Çmimi : 27,700 €
Data : Shkurt 6, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2014 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 160 000 – 169 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Zezë Prodhuesi:Porsche Modeli:Cayenne

Shitet Porsche cayenne diesel e vitit 2014.

Vetëm shitet nuk ndërrohet!

Makina është në gjendje perfekte dhe shumë e mirëmbajtur. Çdo gjë funksionale si e re!

E pa aksidentuar asnjëherë dokumentuar me raportin carfax. Mekanike, elektrike dhe vizuale shumë të mirë.

Të dhënat :

Viti: 2014 all black. 4×4.

6 cilindra, naftë, 2996cc. Kuti shpejtësie me 8 marshe. Pa jastëk ajri.

Disqe origjinale porsche, goma Michelin, xhama të zinj.

-Sedilje lëkure, elektrike me memory.

-Sedilje me ngrohje.

-Drita makine, fshirse, automatike.

-Ndriçim ambienti.

-LCA, Asistencë për ndërrim korsi.

-Full panorama orë Tag Heuer.

-Sistem foni BOSE, navigator, Bluetooth, PCM 3.1.

-Timon me ngrohje.

-Komanda në timon& ndërrim marshi.

-Kamerë dhe sensor parkimi.

-Zgjedhje terreni malor/fushor/Sport.

-Homelink.

-Display multifunksional & cruise control.

Dokumentacion shoqërues dhe manuale.

Targa taksa të sapo paguara. Nuk ndërrohet!

Makina shitet me faturë TVSH 27.700 Euro i diskutueshëm.

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages