For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Punesim ne Gjermani

1 Lek

  • Punesim ne Gjermani
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 6, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Sektori:Punë jashtë vendit Lloji i njoftimit:Ofrohet punë Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë

Kerkohen mjeshter / ustah per Gjermani.

Urgjent nevojiten per ndertimtari: mjeshter te Knauff (pllakave gipsi), fasader (sistem Kapote), bojaxhi, pllakaxhi keramike, kubzave (kockave) te oborreve dhe nxemjeve qendrore (me kalldaja).

Banimi mbulohet nga punedhenesi (firma).

Ora e punes 11-12 euro

Lajmerohuni ne tel +383 49 564664

https://www.facebook.com/Punësohu-jashtë-Kosovës-104823038392264/

Ju mirepresim

Bajram Zatriqi

(Broker i autorizuar per punesim ne Kroaci dhe BE)

Prishtine, Kosove

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages