For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Tregu Biznes ne shitje dhe qera

Qera, Ambient Për Zyrë, Kullat Binjake / OPP24123

1 Lek

  • Qera, Ambient Për Zyrë, Kullat Binjake / OPP24123
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Janar 25, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Numri i dhomave: 1 Adresa/Rruga: Kullat Binjake Sipërfaqe: 20 m2 Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Kompani Komuna:Tiranë

Ambienti ndodhet në Rrugën Donika Kastrioti, Kullat Binjake.

Informacione mbi ambientin:

• Sipërfaqja: 20m2.

• Kati 1.

Organizimi:

• 1 Ambient.

Detaje të tjera:

• Sistem Kondicionimi.

• Sistem Aspirimi.

• Ambienti ndodhet në një godinë biznesi.

• I përshtatshëm për zyrë.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

0697015475

OPP24123

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages