For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Tregu Biznes ne shitje dhe qera

Qera, Apartament 2+1+2, Bllok / OPP24373

900 €

  • Qera, Apartament 2+1+2, Bllok / OPP24373
  • Qera, Apartament 2+1+2, Bllok / OPP24373
  • Qera, Apartament 2+1+2, Bllok / OPP24373
Përshkrimi
Çmimi : 900 €
Data : Janar 25, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Numri i dhomave: 2 Adresa/Rruga: Bllok Sipërfaqe: 120 m2 Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Kompani Komuna:Tiranë

OPP24373

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën Brigada e VIII, Bllok.

Informacione mbi apartamentin:

• Sipërfaqja: 120 m2.

• Kati 9.

Organizimi :

• Ambient Ndenje.

• Ambient Gatimi.

• 2 Dhoma Gjumi.

• 2 Tualete.

• Ballkon.

Detaje të tjera :

• Totalisht i mobiluar.

• Kondicionerë në cdo dhomë.

• Me Ashensorë.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe me elitare e cila të ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages