For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Imobilare Ambjente Biznesi

Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi

70,000 €

  • Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi
  • Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi
  • Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi
  • Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi
  • Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi
  • Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi
  • Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi
  • Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi
  • Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi
  • Shes Aktivitetin Bar-Kafe 171m2 , Athine Greqi
Përshkrimi
Çmimi : 70,000 €
Data : Janar 20, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Ambjenti ndodhet ne zonen Kato Patisia , Athine Greqi.

Informacione mbi ambjentin:

Siperfaqja 171 m2.

•Kati 0

•Kati-1

Organizimi:

•Ambjenti I brendshem 69 vende

•Ambjenti I jashtem 90 vende

•3 Tualete

•1 Magazine

•1 Depo

Detaje te tjera:

•Ambjenti eshte ne rruge kryesore, prane tij ndodhet nje spital, shkolle dhe kopshte.

•Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

•Fasada xhami

•Ambjent modern, I Investuar totalisht se fundmi.

•Opsion Ideal Investimi edhe per Restorant

•Opsion Ideal Investimi per pajisjen me dokumenta greke, Visa Investment.

Aktiviteti ushtrohet prej15vitesh dhe ka klientele te rregullt. Ambjenti eshte I investuar se fundmi ne menyre sa me moderne dhe ka te gjitha pajisjet per te punuar.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

 Ju falenderojme

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages