For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Tregu Biznes ne shitje dhe qera

Shiten pajisje per call center

2,999 €

  • Shiten pajisje per call center
  • Shiten pajisje per call center
  • Shiten pajisje per call center
  • Shiten pajisje per call center
  • Shiten pajisje per call center
  • Shiten pajisje per call center
  • Shiten pajisje per call center
  • Shiten pajisje per call center
  • Shiten pajisje per call center
Përshkrimi
Çmimi : 2,999 €
Data : Mars 3, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

* Shiten 12 PC kompjutera DELL

Ram 8GB DDR3 Procesor I5 Gen4

SSD 128 GB Karta grafike 2GB

* 10 Monitor HP dhe 4 Monitor IIYama

* Shiten 12 Kufje plantronics me fishe + 1 Bluetooth 

* 11 Karrige zyre nga te cilat 7 me rrota 4 te thjeshta

* 6 Tavolina pune per 28 persona kapacitet

* 1 dollap per sende me 12 sirtare 1 dollap per dokumenta

* Kompjuterat dhe kufjet plantronics jane blere tek German Computers, jane ne gjendje optimale

* Tavolinat e punes dhe karriget jane perdorur vetem 1 muaj, ne gjendje optimale.

Biznesi eshte mbyllur per arsye madhore, ky cmim eshte nje cmim SUPER OKAZION sepse nevojitet te shiten sa me shpejt.

Cmimi eshte : 2999€

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages