For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Pune Njoftime Pune

Shitese

1 Lek

  • Shitese
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 6, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Sektori:Agjentë për shitje Lloji i njoftimit:Kërkohet punë Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë

CILEK – historia jone sot eshte e shkruar ne 5 kontinente dhe 71 shtete. Kemi arritur te krijojme nje market e forte duke krijuar produkte funksionale, shume te sigurta dhe raportin me te mire cmim/cilesi duke ndihmuar shume nga klientet tane ne mbare globin te realizojne endrat e tyre.

CILEK Albania kerkon te punesoje Prezantuese Produkti per showroomin e saj ne qendren PRESTIGE Home ne Tirane – autostrada Tirane/Durres Km 12.

Fokusi kryesor i një Prezantuese Produkti është shitja e produkteve duke i ofruar klientëve eksperiencë në blerje.

Detyra dhe Përgjegjësi:

· Të realizojë objektivin mujor individual të shitjeve duke arritur në mënyrë të vazhdueshme objektivat ditorë/ javorë.

· Te komunikojë dhe shërbejë klientëve sipas standarteve të kompanisë;

· Përgjegjësia për mirëmbajtjen, organizimin dhe pozicionimin e produkteve · Ndjekja dhe zbatimi i udhëzimeve të shitjes;

· Menaxhimi i ankesave dhe komenteve të klientëve sipas standarteve të kompanisë;

· Njohje dhe monitorim shumë të mirë të kompanise dhe produkteve;

· Organizimi dhe propozimi i porosive të produkteve;

Kualifikimet

Edukimi: Diplomë e Shkollës së Mesme, (Diploma Universitare përbën avantazh);

Eksperiencat e punës: Përvojë pune në shitje me pakicë;

Kualifikime të tjera:

Energjike, e shkathet dhe të pëlqejë punën ne marëdhënie me klientin;

Te kete eksperience te mirefillte ne shitje, trajnime, kualifikime te ndryshme ne fushen e shitjeve.

Njohuri te mira ne programet baze kompjuterike.

Mosha mbi 23 vjec

Paketa ekonomike

Cilek Albania ofron:

• Pagë baze

• bonus per cdo shitje

• bonus per arrjitje rezultatesh mujore individuale

• bonus per arritje rezultati dyqani

• Transport nga qendra e Tiranes deri ne qendren Prestige Home per stafin

Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë aplikimet e tyre me e-mail në adresën tonë elektronike cilekalbania@gmail.com

ose wapp 0697075745

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages