For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Imobilare Shtepi ne Shitje

Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës

35,000 €

  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës
Përshkrimi
Çmimi : 35,000 €
Data : Maj 3, 2020
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durrës.
Apartamenti përfshin një dhomë ndenje plus ambjent gatimi/kuzhinë, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon, që ka akses nga të gjitha dhomat.
Vjen tërësisht i mobiluar dhe i pajisur në detaj, bashkë me një depozitë uji personale.
Pranë apartamentit ka akses të bollshëm parkimi si dhe të gjitha llojet e shërbimeve (hotele, bare, restorante, piceri, pishina, kënd lojrash, supermarka, furra buke, farmaci, etj).

Apartamenti, pallati dhe gjithë ambjentet përeth nuk kanë pësuar asnjë lloj dëmtimi nga tërmetet e ndodhura.

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages