For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Tregu Biznes ne shitje dhe qera

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi I Manastirit, Tiranë

100,000 €

  • Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi I Manastirit, Tiranë
  • Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi I Manastirit, Tiranë
Përshkrimi
Çmimi : 100,000 €
Data : Janar 25, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Numri i dhomave: 2 Adresa/Rruga: Rruga Kongresi I Manastirit Sipërfaqe: 99 m2 Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën Kongresi i Manastirit.

Informacion mbi apartamentin:

• Kati i 3 banim

• Sipërfaqja e apartamentit: 99 m2 (Neto)

Apartamenti disponon:

• Korridor shperndarës

• Sallonin e ndenjies

• 2 Dhoma gjumi

• Tualet

• Ballkon

Cilësime të tjera:

• Ka orientim Perëndim

• I mobiluar me të gjitha elektroshtëpiaket

• Sistem kondicionimi të ri në çdo dhomë, Multisplit

• Tavan gipsi dhe LED

• Inverter

• Me ashensor

• Dokumentacion të rregullt hipotekor

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages