For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Shitet B class viti 2007 i diskutueshem

4,700 €

  • Shitet B class viti 2007 i diskutueshem
  • Shitet B class viti 2007 i diskutueshem
  • Shitet B class viti 2007 i diskutueshem
Përshkrimi
Çmimi : 4,700 €
Data : Dhjetor 29, 2021
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2007 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 190 000 – 199 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Zezë Prodhuesi:Mercedes-Benz Modeli:B 200

Shitet b class viti 2007 me targa dhe dokumenta te paguara. Me sensor parkimi para dhe mbrapa nga fabrika navigator te madh auks dvd radio cd vaj filtra te sapo nderruara goma te reja 90% tapiceri shum e paster sherbime te sapokryera ska nevoj per asgje me te vogel perdoret nga femer qysh kur esht mar e deri tani vetem per fundjav arsyeja eshitjes ka mar nje model te ri cmimi i diskutueshem per me shum watsap +4915212820514 ose

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages