For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Imobilare Shtepi ne Shitje

Shitet shtepia per arsye emigrimi

21,000,000 Lek

Përshkrimi
Çmimi : 21,000,000 Lek
Data : Prill 6, 2021
Vendndodhja : Korcë, Shqipëri

Shtepia ka rreth 7 vite qe eshte rinkonstruktuar e gjitha, catia gjithashtu 7 vite, Me oborr para dhe mbrapa, 2 dhoma + kuzhine ( pra 3 dhoma) + banjo + verande. Mund te flasim dhe per mobiljet ne shitje te cilat jane te reja, por mund ta shesim dhe te pamobiluar ne varesi te kerkesave te klientit. Shtepia ndodhet ne nje lagje teper te qete,vetem 30 metra nga rruga kryesore. Arsyeja e shitjes eshte emigrimi qe do rezultoje ne mosperdorimin e saj. Shtepia ndodhet ne fshatin Libonik qe ndodhet mes qytetit te Maliqit dhe Korces, konkretisht vetem 1 km larg Maliqit dhe 12 km larg Korces . Ju presim !

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages