For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Imobilare Shtepi ne Shitje

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit

109,000 €

  • Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
  • Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
  • Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
  • Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
  • Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
  • Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
  • Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
  • Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
  • Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
  • Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
Përshkrimi
Çmimi : 109,000 €
Data : Janar 30, 2020
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek mbikalimi i Komunes se Parisit buze rruge kryesore.

Ndodhet në katin 4 banim, në një pallat të ri 7 katesh me 2 ashensore, me dokumentacion të rregullt hipotekor, totalisht i investuar , me sipërfaqe totale 109.37 m2 ndersa siperfaqe e brendshme 100 m2, punime cilësore, kubaturë e rregullt dhe shperndarje fantastike e dhomave, orjentim lindje.

Organizimi: salloni, ambjenti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni i cili komunikon me dhomat e gjumit dhe sallonin, kondicjoner ne cdo dhome shitet i mobiluar.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka pran vetes shkolla publike universitete shkolla private dyqane supermarkete qender tregtare banka spitale dhe shume biznese te tjera private ose publike gjethashtu ndodhet shum prane liqenit artificjal dhe kopshtit botanik.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:

☎️ +355 4 222 6005

📞 +355686511111

📧 realestate@immoalbania.com

📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages