For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, kerkohen 3 ekspert financiar (Closer) Anglisht/ per numra Web leads dhe Robo Call

1 Lek

  • Tirane, kerkohen 3 ekspert financiar (Closer) Anglisht/ per numra Web leads dhe Robo Call
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Dhjetor 29, 2021
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Next shpk, kompania qe operon suksesshem prej 7 vjetesh ne tregun e call centerit, vjen me nje menaxhim te ri, ambjente super komode te sapo arreduara, pagesat me te larta ne treg dheee numra LIVE WEB.

Kerkohen 3 ekspert financiar te cilet do punojne me numra Live/Web dhe Robo Call

-Pagesa baze+bonuse te cilat shkojne mbi 2000 Euro

-Puna full time, nga e Hena ne te Premte 10:00-19:00

-Ambjente moderne dhe komode

-Staf miqesor dhe bashkepunues

Per te caktuar nje orar per intervisten na kontaktoni:

Cel: 0699610059 dhe email: human_resources@nextshpk.com

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages