For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, Kerkohen 50 konsulentë telefonikë / sherbim klienti (gjermanisht)

1 Lek

  • Tirane, Kerkohen 50 konsulentë telefonikë / sherbim klienti (gjermanisht)
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 2, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Kompania Europe Communication kërkon të punësojë 50 konsulentë telefonikë në gjuhën gjermane.

Kërkohet:

Nivel C1 të gjuhës Gjermane

Të kenë aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe elokuencë në prezantim.

Të jenë energjikë dhe të punojnë në grup

Aftësi për të menaxhuar kohën në mënyrë efektive dhe aftësi “multitasking”.

Disponueshmëri për të punuar me turne.

Ofrohet:

Pagesë konkurruese, ndër më të lartat në treg. (3.7 Euro/ora Neto)

Mundësi për rritje profesionale

Kontratë pune

Ambjent komod dhe motivues

Detyrat:

T’i përgjigjen në kohë dhe me përgjegjësi nevojave të klientëve

Të komunikojnë me klientët nëpërmjet kanaleve të ndryshme

Të jenë pozitivë, profesionalë dhe të gatshëm për të zgjidhur probleme të ndryshme të punës

Të arrijnë objektivat personale dhe në grup

Te gjithe te interesuarit te telefonojn ne, cel: 0696094444 ose te dergojne cv ne

adresen e-mal: europe.communication@mail.com

per me shum info na kontaktoni.

Adresa : Bulevardi Gjergj Fishta, prane Hotel Hillton.

Ju mirpresim.

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages