For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, kerkojme call center operator dhe Retention ne gjuhet italisht / Spanjisht

1 Lek

  • Tirane, kerkojme call center operator dhe Retention ne gjuhet italisht / Spanjisht
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 2, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Kompania Fenixcall. qe operon prej vitesh ne treg, eshte gjithmone ne kerkim te talenteve te reja.

Aktualisht kerkojme call center operator dhe Retention per gjuhet:

ITALISHT

SPANJISHT

Kandidatet:

Duhet te keni njohuri te mira te gjuhes italiane dhe spanjolle

Eksperienca eshte perparesi dhe niveli i gjuhes mbi mesataren

Te kene deshiren e mire per te mesuar dhe per tu rritur profesionalisht

Ofrohen:

Paga baze 500 euro

Ambient modern e motivues

Super sisteme bonusesh

Mundesi ngritje ne detyre.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne nje nga menyrat tona te kontaktit:

E-mail: Hrfenixcall@gmail.com

Cel: 0682881153

Adresa: Rruga 5 Maji

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages