For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, ofrohet vend pune Berber

1 Lek

  • Tirane, ofrohet vend pune Berber
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 5, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Ofrohet një vend pune për Berber:

Në një sallon flokësh të bollshëm gjenden 2-poltrone, të kompletuar me gjithçka.

Për të ndarë ambjentin dhe shfrytëzuar postin/poltronin kërkohet një Punonjës-Berber.

Kostoja mujore e ndarjes së ambjentit dhe shfrytëzimit të poltrornit është 10’000Leke(reja)/muaj.

Vendodhja e sallonit është mbi zonën e brrylit/përballë Maternitetit Ri.

Për më shumë informacion na kontaktoni në Cel:0682271442

Cel. : 0682271442

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages