For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, ofrohet vend pune Hostes

1 Lek

  • Tirane, ofrohet vend pune Hostes
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 5, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

ARKA Hotel pjesë e kompanisë ATDG (Art and Tourism Development Group), një nga kompanitë lider në fushën e Turizmit dhe hotelerisë,

Ju fton të aplikoni në pozicionin e:

Hostes

Përshkrim i përgjithshëm

Luan një rol të rëndësishëm në ofrimin e shërbimeve cilësore sipas standardeve të ARKA Hotel dhe në sigurimin e kënaqësisë së klientëve

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

Përgatisin të gjitha rezervimet;

Shesin për klientët specialitetet e restorantit dhe produktet sezonale;

Përshëndesin klientët në mënyrë miqësore dhe të sjellshme;

Shoqërojnë klientët në tavolinat e rezervuara dhe kujdesen të plotësojnë kërkesat e tyre;

Marrin rezervimet e klientëve në mënyrë të sjellshme dhe të organizuar;

Të kenë njohuri për listën e verërave dhe produkteve të menusë sipas kategorive, në mënyrë që të mund të shesin, rekomandojnë dhe ti diskutojnë ato;

Sigurojnë që shërbimi të ofrohet sipas standarteve të kërkuara;

Përgjegjës në dhënien e një shërbimi profesional, miqësor dhe të kujdesshëm në cdo kohë për të gjithë klientët;

Përgjegjës që furnizimet dhe pajisjet operacionale të përdoren në menyrën e duhur;

Kualifikimet dhe Aftësitë:

Të kenë përvojë pune në këtë profil;

Të kenë kujdes në shërbim për të shmangur cdo aksident të mundshëm;

Ruajtja e standardeve të larta të higjenës personale gjatë gjithë kohës në punë;

Aftësi shumë të mira komunikuese;

Etikë profesionale dhe aftësi për të punuar në grup;

Të kenë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze, gjuhë të tjera përbëjnë avantazh;

Fleksibilitet me orarin e punës;

CV-të të shoqërohen me foto;

Ofrohet:

Pagesë konkuruese

Shënim: Ju lutem të interesuarit të specifikojnë pozicionin e tyre të punës gjatë aplikimit!

Aplikantët të dërgojnë CV në adresen e e-mailit: hr@atdg.al ose të kontaktojnë në numrin e

Tel. 0686082912

Cel. : +355686082912

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages