For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, ofrohet vend pune – Kuzhinier/e – Pasticier/e – Nd kuzhinier/e

1 Lek

  • Tirane, ofrohet vend pune – Kuzhinier/e – Pasticier/e – Nd kuzhinier/e
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 5, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Biznes i ri ne Dajt (prane restorant Kapelet), ka shpallur pozicione te lira pune ne departamentin e gastronomise:

– Kuzhinier/e

– Pasticier/e

– Nd kuzhinier/e

Detyrat kryesore:

– Meson te pergatise te gjithe artikujt ushqimore sipas metodave dhe recetave te percaktuara nga shefi kryesor

– Mat dhe perzien perberesit sipas formules standarte per te pergatitur ushqimin nen mbikqyrjen e shefit kryesor ose zevendesuesit te tij.

– Pergatit (mis-en-place) ushqimin ne sektorin perkates ashtu si kerkohet.

– Merr pjese ne udhezimet qe jepen mbi politikat dhe standartet e kontrollit te racionit ne pjate.

– Magazinon te gjithe artikujt ushqimore sipas procedurave te percaktuara.

– I permbahet standarteve te higjenes dhe pastertise se departamentit.

– Pastron dhe ruan pajisjet, enet e kuzhines dhe frigoriferet e medhenj duke i monitoruar dhe temperaturat e tyre

Kualifikimet:

– Te jete i komunikueshem me te gjithe personelin

– Te zbatoje oraret e caktuara dhe te jete fleksibel ne momente te vecanta

– Te kete studiuar per Hoteleri – Turizem ose te kete eksperience pune mbi 7 vite ne te njejtin sektor

– Te kuptoje gjuhen italiane

– Te mbaje paster uniformen e punes dhe higjenen personale

– Te kete deshire per te punuar

Shenime plotesuese:

Te interesuarit te dergojne nje CV te tyre tek kjo adrese e-maili burimenjerzorehr@gmail.com

Orari i intervistave nga e Hena – Premte ora 08:00 – 18:00.

Detajet e pozicionit te punes:

Kategoria e punes: Departamenti i Gastronomise

Profesioni: Kuzhinier/e – Nd kuzhinier/e – Pasticier/e

Tipi i punes: Kohe e plote

Eksperience: 5 – 7 vite

Leter reference: PO

Foto: PO

CV: PO

Pagesa mujore: E diskutueshme ne baze te eksperiences

Data e perfundimit te pozicionit: 04/04/2022

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages