For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, ofrohet vend pune MEKANIK

1 Lek

  • Tirane, ofrohet vend pune MEKANIK
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 2, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Për një kompani leader në tregun Shqiptar të pijeve freskuese – markë e njohur ndërkombëtare, DIMENSION po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vakant:

MEKANIK

DETYRAT E POZICIONIT

Kontrollon dhe aktivizon impiantet ndihmëse në fillim të çdo turni.

Ekzaminon difektet gjatë procesit prodhues dhe ndërhyn për riparimin e menjëhershëm.

Plotëson fletën e ndërhyrjes pas mbylljes së difektit.

Ekzekuton programin e mirëmbajtjes parandaluese në pajisje.

Kryen kontrollin e pajisjeve sipas frekuencave të përcaktuara në procedurat e aprovuara.

KUALIFIKIMET DHE AFTËSITË E KËRKUARA

Edukimi: Diplomë Profesionale si Mekanik ose Inxhinieri Mekanike.

Eksperienca: 3 ose me shumë vite eksperiencë në mirëmbajtjen e linjave të prodhimit

Aftësi:

Aftësi për të diagnostifikuar me saktësi e shpejtësi difektet dhe riparuar në kohë.

Aftësi për të punuar në grup.

Menyra e aplikimit:

Mirëpresim aplikimin tuaj (CV) vetem në adresën tonë rekrutime@dimensionhr.al me subjekt « Mekanik»

Bazuar ne aplikimin tuaj, ju bëjmë me dije se vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e profilit do të njoftohen për intervistë nga stafi i Dimension.

JU MIREPRESIM!

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages