For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e

1 Lek

  • Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Dhjetor 29, 2021
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e

FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare.

Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg. Ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t’u bashkuar me ne ne pozicionin: Konsulent/e Imobiliar/e

Cfare do te gjeni ne Future Home?

Aktivitete dhe Trajnimet te vazhdueshme (brenda dhe jashte vendit), per te sjell ne treg agjent profesionist dhe te pregatitur.

Idete e reja, kreativiteti yt , aftesite e tua te komunikimit, dhe me e rendesishmja deshira jote per punen do te jene gjithmone te vlersuara nga Kompania

Promovim bazuar mbi produktivitetin, punen e vazhdueshme, ndjekjen e procesit dhe

profesionalizmin e treguar.

Ofrohet suport nga ekipi dhe kerkohet standart sherbimi tek klienti.

Cfare kerkohet:

Te keni mbaruar shkollen e larte Bachelor/Master.

Te kete pervoja te meparshme ne shitje.

Bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip.

Te dije nje gjuhe te huaj.

Energjik/e dhe ambicioz/e.

Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.

Te dije te perdor programet baze kompjuterike.

Shenim: Kandidatet duhet te jene mbi moshen 23 vjec.

Dergoni CV me foto ne:

🌐 http://futurehome.al/

📩 hr@futurehome.al

📲 +355693076666

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages