For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, ofroj vend pune Kamarier Restoranti (m/f)

1 Lek

  • Tirane, ofroj vend pune Kamarier Restoranti (m/f)
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 5, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

ARKA Hotel pjesë e kompanisë ATDG (Art and Tourism Development Group), një nga kompanitë lider në fushën e Turizmit dhe hotelerisë,

Ju fton të aplikoni në pozicionin e:

Kamarier Restoranti (m/f)

Përshkrim i përgjithshëm

Luan një rol të rëndësishëm në ofrimin e shërbimeve cilësore sipas standardeve të ARKA Hotel dhe në sigurimin e kënaqësisë së klientëve.

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

Të kenë një paraqitje korrekte dhe pozitive për të gjithë klientët;

Përgjegjës në dhënien e një shërbimi profesional, miqësor dhe të kujdesshëm në cdo kohë për të gjithë klientët;

Garantojnë një sherbim të shkëlqyer dhe sigurohen që klientët të jenë të kënaqur;

Njohës të mirë të menusë;

Kontrollojnë ushqimin përpara shërbimit dhe sigurohen që cdo gjë të jetë sipas standarteve;

Japin rekomandime e sugjerime për klientët në zgjedhjen menusë;

Të kenë frymë pozitive në punë në çdo kohë;

Sigurojnë një ambjent të pastër, dhe të organizuar të punës;

Përgjëgjës për llogaritjen saktë të faturës dhe të pagesës;

Në rast të kërkesave të veçanta komunikojnë me menaxherin;

Kualifikimet dhe Aftësitë:

Të kenë përvojë pune jo më pak se 2 vjet në këtë profil;

Diplomë në Hoteleri-Turizëm përbën avantazh;

Të kenë kujdes në shërbim për të shmangur cdo aksident të mundshëm;

Ruajtja e standardeve të larta të higjenës personale gjatë gjithë kohës në punë;

Aftësi shumë të mira komunikuese;

Etikë profesionale dhe aftësi për të punuar në grup;

Të kenë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze, gjuhë të tjera përbëjnë avantazh;

Fleksibilitet me orarin e punës;

Ofrohet:

Pagesë konkuruese

Aplikantët të dërgojnë CV në adresen e e-mailit: hr@atdg.al ose të kontaktojnë në numrin e

Tel. 0686082912

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages