For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, ofroj vend pune Operator/Retention në Forex Gjermanisht

1 Lek

  • Tirane, ofroj vend pune Operator/Retention në Forex Gjermanisht
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 2, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Kërkohen Operator/e në gjuhën Gjermane .

Ofrojme:

• Mundësi për të gjithë ata qe duan të jenë të suksesshëm profesionalisht dhe financiarisht.

• Pagesa korrekte cdo muaj.

• Ambient miqësor, rinor dhe suportiv.

• Ofrojmë Bonuse ditore, javore edhe mujore me te lartat ne treg.

Kerkesat:

• Njohuri e gjuhës Gjermane.

• Përvoja në sektor përbën Avantazh.

• Fleksibiliteti operacional nga 10:00 deri në orën 19:00.

• Kërkojme njerëz me energji pozitive dhe shpirt skuadre për arritjen e objektivave.

Per me shume informacion per caktimin e nje interviste mund te kontaktoni ne numrin tone te Cel : 0693745407

ose Email: capitalforex@hotmail.com

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages