For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Pune Njoftime Pune

Tirane, ofroj vend pune Prezantuese ne Showroom

1 Lek

  • Tirane, ofroj vend pune Prezantuese ne Showroom
Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Shkurt 5, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Scavolini është brandi Italian me i njohur për kuzhinat dhe mobiljet.

I themeluar në vitin 1961, është prezent prej vitesh edhe në tregun ndërkombëtar

duke eksportuar në më shumë se 50 shtete.

Scavolini Store Tirana ofron mundësi punësimi për të gjithë kandidatët

të cilët plotësojnë standardet e kritereve që kërkohen për pozicionin aktualisht vakant.

Për këtë, ju ftojmë të aplikoni për pozicionin: Prezantuese ne Showroom.

Kriteret që duhet të përmbushin kandidatet:

Arsim i mesëm/i lartë.

Mosha e preferuar 25 – 30 vjec.

Aftësi të mira per te punuar ne grup.

Aftësi të mira komunikimi.

Eksperienca te meparshme ne kete fushe perbejne avantazh.

Si të aplikoni:

Për të aplikuar për këtë mundësi, ju lutem dërgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotësuese,

duke përcaktuar pozicionin për të cilin aplikoni, në adresën : hr.scavolinistoretirana@gmail.com

Me miresjellje ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerezore.

Tek ne Cv-ja juaj është e plotë dhe do të trajtohet në konfidecialitet te plotë.

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages