For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Volkswagen Tiguan R-line 2.0T 4 Motion

10,950 €

  • Volkswagen Tiguan R-line 2.0T 4 Motion
  • Volkswagen Tiguan R-line 2.0T 4 Motion
  • Volkswagen Tiguan R-line 2.0T 4 Motion
Përshkrimi
Çmimi : 10,950 €
Data : Dhjetor 29, 2021
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2012 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 160 000 – 169 999 Karburanti: Benzin Targa: Të huaja Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:Blu Prodhuesi:VW Volkswagen Modeli:Tiguan

Volkswagen Tiguan R-line 2.0T 4 Motion e prodhuar ne fundvitin 2012 me 160.000 km me garanci, Pa shenja perdorimi, E ardhur ne Tetor 2021 me dogan te paguar me vleren 2.500€. Mjeti eshte versioni R-line dhe per rrjedhoje permban te gjitha ekstat e mundshme si p.sh::;;;;;;;;;; Euro 6, Kambjo automatike 8G tronic + Sport, serdile lekure me memorje dhe ngrohje , Timon me komanda , Tavan xhami panorama, Impjant muzike Dynaudio, sensor parkimi , navigator me touch me + bagazhier+ tel+ USB+Aux+bluetooth ,pilot automatik, pasqyra me palosje, 2 celsa me pult, sensor shiu dhe drite, fener biksenon Led me larje qe kthehen sipas timonit, stopa me led, disqe alumini 19 me Reflektim, Chrom packet dhe marmita inoksi, xhama te zinj origjinal, etj……

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages