For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

Volvo XC60 benzin/gas viti 2010 sapotarguar

1 Lek

Përshkrimi
Çmimi : 1 Lek
Data : Dhjetor 29, 2021
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2010 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 150 000 – 159 999 Karburanti: Benzin Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Zezë Prodhuesi:Volvo Modeli:XC 60

Volvo XC60 3.0 T6 me 310 kuaj fuqi benzin/gas 2010 e sapoardhur dhe e sapo targuar dhe e kualiduar per 2 vjet me sherbime te gjitha te bera vaji motorri ,filtra ,ferrota,tamburo ,goma te reja etj,Kambio automatike me 6 shpejtësi në gjendje perfekte,impiant gas i sapovendosur me garanci ,makina ka thuajse të gjitha opsionet që ofrohen në këtë model hapje me gishte,ndezje me start stop duke e mbajtur celsin ne xhep, sistem distronic,sistem nderrim korsie,sistem blic te pasqyreat kur parakalon ,sistem city saftey freno vet ,sensor parkimi para mbrapa,fener inteligjent sipas terrenit bixenon,sedilje me memorie si dhe me ngrohje ,sistem premium sound i audios ,tavan full xhami etj eshte full full opsione.

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages