For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

VOLVO XC60 T6 AWD 2012

12,000 €

  • VOLVO XC60 T6 AWD 2012
  • VOLVO XC60 T6 AWD 2012
Përshkrimi
Çmimi : 12,000 €
Data : Shkurt 7, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2012 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 160 000 – 169 999 Karburanti: Benzin Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Zezë Prodhuesi:Volvo Modeli:XC 60

VOLVO XC60 AWD

✅VITI 2012

✅MOTORRI 3.0 BENZINE (PA TAKSE LUKSI, BEHET 100% GAZ)

✅KAMBIO AUTOMATIKE

✅KM 167,000

✅AWD

✅ CD- AUX – USB – ESP

✅KOMANDA NE TIMON

✅KLIMA 4 ZONA

✅KEY LESS GO (MAKINA HAPET KUR AFROHESH)

✅NDEZJE E MAKINES NE DISTANCE

✅PASQYRAT ELEKTRIKE DHE ME PALOSJE

✅SENSORE PARKIMI

✅KAMERA PARKIMI

✅BLIND SPOT (SINJALIZUES KUR AFROHET MAKINE)

✅MBYLLJE BAGAZHI ME BUTON

✅SEDILJET PARA DHE MBRAPA ME NGOHJE

✅SEDILJE ELEKTRIKE

✅SEDILJA E SHOFERIT ME MEMORIE

✅CRUISE CONTROL

✅SENSOR SHIU

✅SENSOR DRITASH

✅XHAMA TE ZINJ

✅SISTEM VETEFRENIMI NE TRAFIK

✅TAVAN PANORAMIK

✅KOMPJUTER BORDI

✅DISQE 18″

✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE, XHENERIKE DHE VIZUALE

✅MAKINA ESHTE E SAPO TARGUAR DHE ME DOKUMENTACION TE VLEFSHEM DERI 01/2023

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE.

VAJ DHE FILTRA MOTORI TE SAPO NDERRUAR

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages