For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Makina Makina ne shitje

XC90 3.2 Benz-Gaz Automat 2007

6,000 €

  • XC90 3.2 Benz-Gaz Automat 2007
  • XC90 3.2 Benz-Gaz Automat 2007
Përshkrimi
Çmimi : 6,000 €
Data : Shkurt 6, 2022
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Viti: 2007 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 20 000 – 24 999 Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:Gri Prodhuesi:Volvo Modeli:XC 90

Volvo Xc 90 3.2 Me taxe lluxi e vitit 2007 Me letra te paguara der ne shtator 2022

Benzine – Gaz Impjanti stag me vlere 1300 euro i shenuar ne leje qarkullimi

Makina disponon Sejdilje elektrike me memorje

Tapiceri lekure

Xhama elektrik

Baxha xhami

Makina ka edhe mundesi nderrimi

4 x 4 inteligjente plus me buton W per xhiro me te uleta

Makines i jan bere sherbimet ne kohe dhe eshte ne gjendje te mire e gatshme

per cdo prove

Makina ka dhe mundesi nderrimi me nderrimi cmimi esht tjeter

 

 


Njoftime te ngjashme
Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages