For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Disa këshilla për suksesin e reklamës suaj.

Ju menjëherë do të gjeni shumë kontakte të interesuara dhe do të jetë edhe më e lehtë të përfundoni marrëveshjen.

 

1. Bëni një foto të bukur.

Sillni objektin në fokus dhe kërkoni një sipërfaqe, ose sfond, me sa më pak shpërqendrime të jetë e mundur. Një foto e bukur ju ndihmon të merrni më shumë vëmendje nga të interesuarit.

2. Vendosni një çmim realist.

Nëse jeni të pavendosur në lidhje me çmimin, hidhni një sy reklamave të tjera për artikuj të ngjashëm me tuajin të publikuar në ShitBli: kjo do t’ju ndihmojë të identifikoni çmimin më të mirë.

3. Shkruaj një njoftim të qartë.

Mundohuni të shkruani të gjitha specifikimet e produktit që dëshironi të shisni. Carë do të dëshironit të dini nëse do të ishit personi i interesuar për të blerë? Bëni një përshkrim të qartë, të sinqertë dhe të plotë.

4. Takoheni personalisht.

Pasi të keni kontaktuar blerësin, takoni personalisht: në këtë mënyrë ju do të jeni në gjendje të verifikoni cilësinë e produktit tuaj dhe të dy mund të mbyllni marrëveshjen me qetësi.

Top
pornyub saneleon hot sax vedio Luxure Porn sexgals potrnhub xncx zorla sikiş Luxure Porn tu egalore com porbhub draftsex cake farts porn hub Luxure Porn kizumonogatari hentai erica fett nude prnhub planetsuzy ava addams Luxure Porn pukejob pofnhub pornhhb abbywintersfree Luxure Porn hwporner pornnub pornnhub hrntaihaven Luxure Porn okusama ga seitokaichou! hentai ppornhub kompoz me jinx blowjob Luxure Porn lindsey woods anal hqpprner pornhum gifwithsauce Luxure Porn trash nurses 4 0ornhub cxnxx anonib alternative Luxure Porn fnaf bonnie porn mamasijaya poornhub fuckyeahhotcouple Luxure Porn mnfclub updates pornh7b spankbanh barbara borges nude Luxure Porn jazmine miner nude xbxx mywape dirtyakira porn Luxure Porn shemale cum while fucked spankban jane maddok erome joi Luxure Porn czech hunter 271 pornhubn pornhi britney amber boobpedia Luxure Porn tsunade cosplay porn cvodeos pornjub kaity sun fuck Luxure Porn cnnamador hqpornee pornhhub trike patrol celine Luxure Porn teenshoplyfter www freeporn com pornhubmcom tiffany thompson pov Luxure Porn rachellromeo the huns yellow pages