Cover Magnetike për iPhone X/XS/XS Max

1500 L1800 L (-17%)

Sold By: ETCshop

In stock

Baseus Kasë Magnetike
Fiksim i kornizës magnetike thithëse me xham për iPhone X/XS/XS Max
• Hapje dhe mbyllje lart e poshtë, fiksim absorbues magnetik
• Mbulesa anësore totale metalike
• Xhami i temperuar 9H në anën e pasme
• Çelësat e pavarur
• Materiali: Alumini, Sandblasting Oksidation

Compare
Category:
Be the first to review “Cover Magnetike për iPhone X/XS/XS Max”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ETCshop
  • Vendor: ETCshop
  • Address: Hamdi Cullhaj
    Tirane
    1027
  • No ratings found yet!

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu